REZERVACE jízdáren, hal, turnajového ustájení

tel.: 724 234 605

 

Hlavní jízdárna

Kolbiště má rozměr 75 x 55m a její povrch je tvořen směsí křemičitého písku a speciální geotextílie Hiposafe.
Cena za pronájem: 200 Kč/den/kůň

 

Opracoviště

Opracoviště navazující na kolbiště disponuje rozměrem 70 x 45m a povrch je rovněž vybaven směsí křemičitého písku a geotextílie Hiposafe
Cena za pronájem: 200 Kč/den/kůň

 

Velká jezdecká hala

Nabízíme možnost využití naší velké jezdecké haly 100 x 37m k vašemu skokovému nebo drezurnímu tréninku. Hala je s kvalitním jezdeckým povrchem - bílý křemičitý písek s geotextilií ošetřený magnesiem proti zamrznutí. Trvale jsou zde připraveny parkurové překážky s profily, bazénkem.

Cena za pronájem: 200 Kč/den/kůň.

Kromě individuálního tréninku nebo tréninku s Vaším trenérem můžete využít i možnosti se zúčastnit četných skokových nebo drezurních soustředění s předními českými trenéry, které v našem areálu probíhají.

Zájemci o využití haly volejte nebo pište sms na tel. 724 234 605 .

 

Malá jezdecká hala

V případě nepříznivého počasí a zimního období nabízíme možnost využití kryté jezdecké haly o rozměru 14 x 40 m. Povrch je tvořen směsí křemičitého písku a speciální geotextílie Hiposafe.
Cena za pronájem: 200 Kč/den/kůň


Turnajové boxy


Stáje

Nově zrekonstruovaná stáj vybavená dobře větranými boxy o rozměrech 3 x 3,5 m a mycím boxem. Krmení ve stájích probíhá 2x denně.


Klubovna

Zázemím pro náš jezdecký klub je klidné a příjemné prostředí klubovny s kapacitou dvaceti míst k sezení. Klubovna je vybavena krbem, plně vybaveným kuchyňským koutem, šatnou, sociálním zařízením společně se sprchami.
Možnost připojení k wifi


Ubytování

Nabízíme celoroční ubytování v nově vybudovaných pokojích a apartmánech s kuchyňským koutem, vanou nebo sprchovým koutem a vlastním WC. Parkování je možno přímo v areálu.

Apartmány jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu.

E-mail: info@dvurnovezamky.cz

Exkurze Dvorem Nové Zámky pro školky a školy

Pro skupinky dětí s doprovodem jsme schopni zajistit vzdělávací exkurzi našim jezdeckým areálem. Děti se na exkurzi mohou naučit jak a čím je možné krmit koně, jaké pomůcky se pro péči o koně používají nebo si mohou například zazávodit na speciálním povrchu jízdárny.

Děti mohou při návštěvě našeho areálu absolvovat procházku kolem Růžového rybníku, kde mohou spatřit některé druhy ptactva žijícího v ptačí oblasti Litovelského Pomoraví.

Dovědět se mohou rovněž něco o Liechtensteinech, kteří celý Novozámecký areál vybudovali. Procházku je možné vést kolem Liechtensteinské bažantnice přes vzácný zámecký park Nové Zámky.

Paní učitelky mohou svým svěřencům také připravit na půdě našeho areálu zábavný program, ke kterému rádi poskytneme potřebné zázemí.

 

Komentované prohlídky zámku a Novozámeckého areálu

Po předběžné telefonické dohodě jsme připraveni zajistit zájemcům komentovanou prohlídku Novozámeckého areálu. Možné je s průvodcem absolvovat pěší krátký okruh, případně za dobrého počasí 2 až 3-hodinový cyklovýlet širším okruhem novozámeckého areálu. více o novozámeckém areálu

Možnost výletů v nejbližším okolí

 

Doporučené odkazy

Všeobecné podmínky

Kontakt

Dvůr Nové Zámky s.r.o.

IČ: 29384664, DIČ: CZ29384664

Mladeč - Nové Zámky 3
784 01 Litovel
Tel: +420 724 234 605
E-mail: info@dvurnovezamky.cz

Sledujte nás